StaonRealizace pohledových betonů

☰ Menu

Dekorativní malby

Popis prováděných prací

 
Dekorativní malby

 

Realizujeme a navrhujeme interiérové dekorativní malby, nástěnné malby, Italské dekorativní techniky, dekorativní malba obrazů, vše dle specifikace a přání investora, architekta, bytového designéra.

Mezi dekorativní malby v interiéru patří i tapetová malba, velkoplošná malba dle předlohy, ornamentální malba, fotomalba apod. Italské dekorativní techniky (nebo také luxusní povrchy, dekorativní stěrky) - Mezi tyto techniky patří bezesporu Benátský štuk, což je velmi stará technika prováděná cca od 15. století až do současnosti. Během této dlouhé doby se technika inovovala a kombinovala s dalšími postupy, technologiemi a výrobci tak tuto techniku mohou nazývat různými obchodními názvy.

Máte zájem o výmalbu bytu či kanceláře s dekorativními malbami? Kontaktujte nás, rádi s Vámi probereme možnosti, barvy, realizaci.

 

Malba s malířskými šablonami

Pomocí malířských šablon lze namalovat opravdu širokou škálu motivů.

Hodně tapetových vzorů lze aplikovat nejen jako tapetu, ale tentýž vzor lze i namalovat - výsledek malby je samozřejmě o to cennější pokud je malba velmi přesná, na stěně vypadá malba vždy přirozeně a dává prostoru umělecký rozměr. Tapetová malba se provádí pomocí nejrůznějších typů šablon, které si dokážeme graficky připravit a vyrobit.

 

Magnetický nátěr

Realizace černého magnetického nátěru - Na malbu je možné připevnit magnetky stejně jako na magnetickou tabuli. Magnetický nátěr se aplikuje na stěnu a má černou barvu.

 

Popisovatelná zeď

Speciální nátěr na stěnu po kterém je možné kreslit či malovat fixem, fix je možné setřít speciální textílií, funguje to stejně jako popisovatelná bílá tabule. Nétěry je možné realizovat v bílém nátěru nebo průhledném nátěru čili je možné namalovat jako podklad jakoukoliv barvu dle požadavků zákazníka.

 

Antigraffiti nátěr

Provádění antigraffiti nátěru na historické budovy a ostatní plochy

Cena

Cena závisí na množství prováděných maleb, použitých materiálech, počtů barev ve vzoru, proto prosím napište nám s případnou poptávkou či dotazem ohledně cenové kalkulace na nástěnné malby, v případě, že máte k dispozici návrhy či fotky realizovaných ploch pošlete nám je na email info@staon.cz nebo volejte na tel.: +420 777 262 865.

Interiérové dekorativní malby, luxusní malované vzory, dekorativní malování pokojů, nástěnné malby, fresky, malba orientačních systémů v budovách, kombinované techniky, popisovatelná barva na stěnu, antigraffiti nátěry

Interiérové dekorativní malby

Interiérové polepy

Máte zájem? Kontaktujte nás

info@staon.cz +420 777 262 865